Wspólnota Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa


Cel Ruchu, który co raz powszechniej ogarnia całą Polskę oraz inne kraja Europy i świata, jest bardzo prosty. Wspólnym pragnieniem wszystkich członków wspólnoty jest oficjalne i społeczne uznanie najwyższej władzy Serca Jezusowego nad rodziną chrześcijańską.

Opiekunką i głównym sprawcą powstania ruchu jest Służebnica Boża Rozalia Celakówna. To ona, swoją osobą, zespala cały ruch. Fragment z jej życiorysu tłumaczy wszystko: Na polecenie kolejnych spowiedników spisywała notatki z przeżyć duchowych. Niektóre z nich miały charakter przesłania do większych społeczności. Podczas modlitwy, a czasem we śnie Rozalia miała kontakt ze świętymi, a także z Matką Bożą i z Panem Jezusem. Była przynaglana do całkowitego oddania się Panu Jezusowi i do tego, aby Polska i inne kraje oddały się Jego Najświętszemu Sercu i uznały Go za swego Króla. W tym Akcie Intronizacji uczestniczyć mają nie tylko poszczególne części kraju, ale całe państwo z rządem na czele. Skutkiem tego aktu ma być nawrócenie się wielu dusz i podporządkowanie się przez nie prawu Bożemu.

W życiu Parafii/Sanktuarium Miłosierdzia Bożego Ruch bierze bardzo czynny udział, szczególnie dotyczy to spełniania Dzieł Miłosierdzia. Zapraszamy do uczestnictwa we Wspólnocie oraz do udziału w spotkaniach, które odbywają się w każdy wtorek od godziny 15 do godziny 18.

Kontakt: Ks. Proboszcz smb@lomza.opoka.org.pl
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews