Odnowa w Duchu Świętym


Odnowa w Duchu Świętym to bardzo prężny ruch w Polsce. Skupiony - gdy chodzi o modlitwę, otwarty - gdy chodzi o ewangelizację, wesoły - gdy przychodzi czas na zabawę. Osoby stowarzyszone we Wspólnocie starają się każdego dnia, w każdym działaniu, niezależnie od miejsca znajdować Jezusa we wszystkim co robią. Czynią to z pomocą Ducha Świętego, który nieustannie wspiera ich w działaniu. Członkowie Odnowy starają się żeby Bóg w ich życiu nie był tylko ideą, ale rzeczywistą namacalną częscią. Starają się także przekazywać dar takiego widzenia innym, poprzez organizację licznych rekolekcji, spotkań i konferencji.

Odnowa w Duchu Świętym Parafii/Sanktuarium Miłosierdzia Bożego to świetny przykład żywej i aktywnej wspólnoty. Ruch bardzo prężnie prowadzi ewangelizację nie tylko wsród swoich członków, ale także wśród wszystkich parafian. Spotkania odbywają się w każdą środę: Msza święta o godzinie 18 i późniejsze spotkanie oraz w czwartki w kaplicy św. Leopolda od godziny 19:30. Ponadto w ostatnią środę miesiąca o godzinie 18 odprawiania jest szczególna Msza św o uzdrowienie fizyczne i duchowe. Odnowa bardzo często przeprowadza także rekolekcje, wśród których szczególnej uwagi wymaga REO, czyli Rekolekcje Ewangelizajcyjne Odnowy w Duchu Świętym.

Jeśli chcesz by Jezus wypełnij całe Twoje życie nie czekaj. Zrób krok do przodu już teraz - wstąp do wspólnoty, dzięki której Twoje życie odmieni się o sto osiemdziesiąt stopni. Zapraszamy!

Kontakt: Ks. Proboszcz smb@lomza.opoka.org.pl

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews