Pierwsza Komunia Święta w 2020 r.Msza św. dla rodzinOdwołanie dyspensy


MSZA ŚWIĘTA DLA RODZINY


w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego


Umiłowani. Siostry i Bracia.

Doświadczamy trudnego czasu, związanego z epidemią koronawirusa. Sprawiła ona, że zostaliśmy, dla ochrony naszego życia, ograniczeni do „pozostania w domu”. Inne prawa tegoż ograniczenia, uniemożliwiają praktyki codzienne wynikające z naszej wiary. To sprawia ogromną tęsknotą za Jezusem Eucharystycznym. Nieustannie do nas, duszpasterzy nadsyłane są mailem, czy w wielu rozmowach telefonicznych przekazywane są informacje i świadectwa od Was parafian dotyczące uczestnictwa we Mszy Świętej i życiu sakramentalnym.

Wsłuchując się i czytając Wasze liczne prośby, pragniemy wyjść do Was, naszych parafian i zaprosić do udziału we Mszy Świętej wyłącznie dla rodziny, osób z ruchu, wspólnoty. W związku z powyższą propozycją należy zamówić Msze św. dla powyższej grupy, zaproponować dzień i godzinę, w której będzie sprawowana Msza św..

Mogą w niej uczestniczyć członkowie rodziny (domownicy), członkowie ruchu, wspólnoty. Uwzględnić należy liczbę uczestników - w naszym górnym kościele może brać udział - 120 osób, w dolnym kościele - 60 osób i w auli – kaplicy św. Jana Pawła II – 40 osób.

Obchodzimy obecnie oktawę Zmartwychwstania Pańskiego, za moment będzie to Okres Wielkanocny. Tym samym udział w zaproponowanej Mszy św. będzie dobrą sposobnością by wypełnić Przykazanie Kościelne dotyczące spowiedzi i Komunii św., wielkanocnej.

Pamiętajmy o zachowaniu koniecznych środków ostrożności (maseczka lub inna osłona na twarz i rękawiczki).

Rezerwacji intencji mszalnej możemy dokonywać u ks. Proboszcza telefonicznie lub poprzez sms, pod numerem: 501546701 lub pocztą mailową: smb@lomza.opoka.org.pl.

Serdecznie Was pozdrawiamy, tęsknimy za Wami, powierzamy Was w codziennej naszej modlitwie.

Duszpasterze Parafii – Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

Łomża, 16.04.2020 r.


Content Management Powered by UTF-8 CuteNews