Wizyta duszpasterska - Kolęda 2020 (poprawiona)


Wizyta Duszpasterska 2020 rok
Data Dzień Adres
Niedziela - II Niedziela po Bożym Narodzeniu
PONIEDZIAŁEK OBJAWIENIE PAŃSKIE
07.01 WTOREK, od 16:00

Ks. Anny 8

Rycerska 16

Rycerska 16a

Rycerska 7

08.01

ŚRODA, od 16:00

Rycerska 13

Rycerska 5

Ks. Anny 16

09.01

CZWARTEK, od 16:00

Rycerska 18

Rycerska 20

Ks. Anny 1

10.01

PIĄTEK, od 16:00

Spotkanie opłatkowe z ks. Biskupem - 8:30

Ks. Anny 4

Ks. Anny 2

11.01 SOBOTA, od 10:00

Ks. Anny 3

Niedziela - Święto Chrztu Pańskiego

13.01

PONIEDZIAŁEK, od 16:00

Ks. Anny 10

Ks. Anny 7

14.01 WTOREK, od 16:00

Ks. Anny 5

Ks. Anny 9

Ks. Anny 27

Ks. Anny 29

15.01 ŚRODA, od 16:00

Ks. Anny 23

Ks. Anny 23a

Ks. Anny 25

Ks. Anny 25a

Ks. Anny 21

16.01

CZWARTEK, od 16:00

Ks. Anny 14

Mazowiecka 3

17.01 PIĄTEK, od 16:00

Ks. Anny 31

Mazowiecka 5

Mazowiecka 7

18.01 SOBOTA, od 10:00

Szosa Zambrowska i Ks. Anny budownictwo indywidualne

Generała Władysława Sikorskiego budownictwo indywidualne

Szosa Zambrowska 102

II Niedziela Zwykła - Dzień Pański (początek ferii zimowych)
20.01 PONIEDZIAŁEK, od 16:00

Wyszyńskiego 2

Wyszyńskiego 2a

21.01

Dzień Babci

WTOREK, od 16:00

Wyszyńskiego 6

Mickiewicza 12

Mickiewicza 63

22.01

Dzień Dziadka

ŚRODA, od 16:00

Moniuszki 10

Moniuszki 12

Moniuszki 6

Moniuszki 4

23.01

CZWARTEK, od 16:00

Mickiewicza 10

Moniuszki 8

24.01 PIĄTEK , od 16:00

Moniuszki 14

Moniuszki 16

25.01 SOBOTA, od 10:00

Broniewskiego, Spółdzielcza i Wyszyńskiego budownictwo indywidaulne

Bema przy Broniewskiego oraz Bema przy garażach

Aleja Legionów

Słowackiego 4

Słowackiego 7

III Niedziela Zwykła - Dzień Pański (drugi tydzień ferii zimowych)
27.01

PONIEDZIAŁEK, od 16:00

Prusa 1

Prusa 2

Prusa 5

Prusa 11

28.01

Imieniny Ks. Tomasza

WTOREK, od 16:00

Prusa 8

Prusa 10

29.01

Msza św. o uzdrwowienie fizyczne i duchowe

ŚRODA, od 16:00

Prusa 6

Prusa 9

30.01

CZWARTEK, od 16:00

Prusa 7

Prusa 12

31.01

PIĄTEK, od 16:00

Reymonta 5

01.02

SOBOTA, od 10:00

Pierwsza sobota miesiąca

Mickiewicza, Pana Tadeusza, Konrada Walenroda budownictwo indywidualne

Ofiarowanie Pańskie

03.02 PONIEDZIAŁEK, od 16:00

Prusa 13

Prusa 14

Prusa 15

04.02 WTOREK, od 16:00

Prusa 3

Prusa 4

Prusa 19

05.02 ŚRODA, od 16:00

Prusa 21

Prusa 23

Prusa 17

Reymonta 5a

06.02 CZWARTEK, od 16:00

Bema 5

Bema 7

Reymonta 1

Reymonta 3

07.02

Pierwszy Piątek Miesiąca

08.02

SOBOTA, od 10:00

Reymonta 2

Reymonta 6

V Niedziela Zwykła - Dzień Pański

10.02

PONIEDZIAŁEK, od 16:00

Prusa 18

Chopina 1

Reymonta 7

11.02 WTOREK, od 16:00

Światowy Dzień Chorych

Broniewskiego 1a

Chopina 2

Słowackiego 1

12.02 ŚRODA, od 16:00

Reymonta 11

Reymonta 11a

Moniuszki 2

13.02

CZWARTEK, od 16:00

Broniewskiego 1

Słowackiego 3

14.02 PIĄTEK, od 16:00

Chopina 3

Broniewskiego 2

15.02 SOBOTA, od 10:00

Broniewskiego 3

Słowackiego 8

VI Niedziela Zwykła - Dzień Pański
17.02

PONIEDZIAŁEK, od 16:00

Słowackiego 6

Słowackiego 9

18.02 WTOREK, od 16:00

Słowackiego 2

Słowackiego 5

Słowackiego 11

19.02 ŚRODA, od 16:00

Słowackiego 10

Spółdzielcza 32

Spółdzielcza 31

Zawadzka 42A

Zawadzka 42E

20.02

CZWARTEK, od 16:00

Spółdzielcza 29

Spółdzielcza 30

Wizyta u rodzin, które nie mogły przyjąć kolędy w wyznaczonym czasie.

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews