Kancelaria Parafialna czynna:


od poniedziałku do soboty w godz. 8.00-9.00 i 16.00-18.00
oraz po Mszach św. o godz. 7.00, 9.00, 15.00 i 18.00



Dyżur w kancelarii w wyznaczonych godzinach pełnią:

Ksiądz Dyżurny oraz Pan Organista.


Kancelaria nieczynna w Niedziele i Święta Kościelne.


Przyjmowanie intencji mszalnych po każdej Mszy św. w Zakrystii.


Poradnia Życia Rodzinnego przy Parafii/Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży czynna:
- w poniedziałki w godz. 17.00-18.30.



JEŚLI CHCESZ ZADAĆ JAKIEŚ PYTANIE ZAPRASZAMY DO DZIAŁU KONTAKT.

Księża posługujący w parafii


Ks. Abramowicz Jerzy, prałat honorowy Jego Świątobliwości, kanonik gremialny Kapituły Katedralnej Łomżyńskiej

urodzony 22.05.1952 r. w Tykocinie
wyświęcony 27.05.1978 r. w Łomży przez bp. M. Sasinowskiego
Proboszcz Parafii od 1.08.1998 r. Imieniny: 23.04
smb@lomza.opoka.org.pl

Ks. Paweł Nocko

urodzony 25.10.1986 r. w Ostrołęce
wyświęcony 28.05.2011 r. w Łomży przez bp. S. Stefanka
Wikariusz Parafii od 25.08.2015 r. Imieniny: 29.06
Ks. Paweł Brzostek Ks. Tomasz Dobkowski

Rezydenci - pomoc duszpasterska w Parafii


Ks. Pupek Stefan

urodzony 25.10.1935 r. w Czerwonym (parafia Kolno)
wyświęcony 23.05.1964 r. w Łomży przez bp. Cz. Falkowskiego
W Parafii od 7.04.1988 r. Imieniny: 02.09
Ks. Piotr Kazimierski

urodzony 27.09.1982 r. w Wysokiem Mazowieckiem (pochodzi z parafii Nur)
wyświęcony 26.05.2007 r. w Łomży przez bp. S. Stefanka
Wikariusz Parafii od 25.08.2011 r. Imieniny: 29.06
piokazim@interia.pl
W posłudze w Parafii pomaga także rezydent Ks. dr Dariusz Wizner - kierownik duchowy i adiunkt Wydziału Socjologii w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im. B. Jańskiego w Łomży oraz Ks. dr Cezary Naumowicz - wykładowca na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Księża pracujący w parafii (od 2011 r.):

Ks. Kosiorek Grzegorz

urodzony 13.02.1976 r. w Łomży (pochodzi z parafii Wizna)
wyświęcony 31.05.2003 r. w Łomży przez bp. S. Stefanka
Wikariusz Parafii od 25.08.2006 r. do 25.08.2012 r.
grzegorzkosiorek@wp.pl
Ks. Czarkowski Cezary

urodzony 7.02.1975 r. w Przasnyszu (pochodzi z parafii Amelin)
wyświęcony 26.05.2001 r. w Łomży przez bp. S. Stefanka
Wikariusz Parafii od 25.08.2005 r. do 25.08.2011 r.
cc75@wp.pl
Ks. Loba Marcin

urodzony 10.07.1978 r. w Łomży (pochodzi z parafii Zambrów Trójcy Przenajświętszej)
wyświęcony 29.05.2004 r. w Łomży przez bp. S. Stefanka
Wikariusz Parafii od 25.08.2007 r.
mloba@o2.pl
Ks. Stankowski Grzegorz

urodzony 25.05.1977 r. w Białymstoku (pochodzi z parafii Tykocin)
wyświęcony 29.05.2004 r. w Łomży przez bp. S. Stefanka
Wikariusz Parafii od 25.08.2008 r. do 25.08.2017 r. Imieniny: 25.05
stanfot@wp.pl
Ks. Robert Ugniewski

urodzony 10.09.1969 r. we Wrocławiu
wyświęcony 27.05.1995 r. w Łomży przez bp. J. Paetza
Wikariusz Parafii od 25.08.2012 r. Imieniny: 17.09

Księża pochodzący z parafii:

  • Ks. Władysław Dąbrowski SDB (rok święceń: 1983)
  • Ks. Andrzej Salwowski (rok święceń: 1986)
  • Ks. Tomasz Chludziński (rok święceń: 1997)
  • Ks. Kazimierz Jan Ostrowski (rok święceń: 2003)
  • O. Grzegorz Zakrzewski OSPPE (rok święceń: 2007)
  • Ks. Łukasz Andrzejczyk (rok święceń: 2012)
  • Ks. Marcin Fabisiak CM (rok święceń: 2012)

Siostry Miłosierdzia św. Wincentego A'Paulo (SS. Szarytki):


Przy Parafii pracują również Siostry Miłosierdzia św. Wincentego A'Paulo (siostry Szarytki). Swoją posługą w Parafii realizują dzieła miłosierdzia, a w szczególności bardzo dbają o samotnych i ubogich. Pracują także z dziećmi i młodzieżą, których z sukcesem aktywizują do udziału w życiu Kościoła.

Siostra Elżbieta Siostra Barbara Fokt
w Parafii od sierpnia 2008 r.
Siostra Maria Grzyb
w Parafii od września 2010 r.

Strona Internetowa Zgromadzenia

Służba kościelna:


Pan Plona Daniel - organista Pan Truszkowski Andrzej - kościelny
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews