Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego


W obcenym świecie, gdzie człowiek tak dobrze opanował technikę i gdzie tak wysoko rozwinął kulturę, w świetle ludzkiego prawa dzieje się największa zbrodnia. Zabijane są najbardziej niewinne istoty - nienarodzone dzieci, które nie mogą się bronić. Nie gódźmy się na taką hańbe i obrazę istoty ludzkiej i boskiej.

W Parafii/Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, 25 marca każdego roku, ponad stu parafian podejmuje się duchowej adopcji dzieci nienarodzonych. W ten sposób istniena, które miały zostać zgładzone, dzieki codziennej modlitwie, po 9 miesiącach zostają ocalone. Zapraszamy Cię do poznania oraz do wzięcia udziału w programie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Warunki podjęcia Duchowej Adopcji możesz poznać na stronie internetowej: Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka

Możesz także uratować życie nienarodzonemu dziecku propagując poniższą wiadomość:
Jeśli jesteś w stanie błogosławionym i szukasz wsparcia, możesz zadzwonić pod następujące numery telefonów: Telefon nadziei - 0800 112 800 (bezpłatny, pn.-pt. w godz. 15.00-7.00, pozostałe dni - całą dobę) Jasnogórski Telefon Zaufania - 034 365 22 55 (w godz. 20.00-24.00)
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews